Zelenina plná vitamínů – výtvarná soutěž

Konec školního roku byl úspěšný pro Adélu Fojtíkovou, žákyni výtvarného oboru ze třídy paní učitelky Ivany Švejkarové, která se zúčastnila výtvarné soutěže Českého zahrádkářského svazu. ČZS vyhlásil ve 24. ročníku celostátní výtvarné soutěže téma Zelenina plná vitamínů a Adéla získala 3. místo za svou práci v kategorii starších žáků Kresba + Malba. Výtvarná soutěž je ČZS pořádána od roku 1993 a je tak druhou celostátní nejstarší soutěží. V hodnotící komisi zasedají jak členové odborné komise ČZS, tak i odborníci z řad pedagogů uměleckoprůmyslových škol nebo grafici činní ve svém oboru. Počet účastníků této soutěže každoročně stoupá a o úrovni prací se mohou všichni přesvědčit na výstavách ČZS nebo v zahrádkářském muzeu v Hradci Králové. Adéle Fojtíkové gratulujeme a přejeme další výtvarné úspěchy!