Vánoční koncert 2018

Vánočnímu koncertu předchází v naší škole vždy výstava výtvarného oboru. Všechny umělecké obory se tak v jednom dni propojí a předvánoční akce se pěkně uzavřou. A tak, jako měli návštěvníci výstavy Vánoční překvapení možnost být překvapeni výtvarnými pracemi svých dětí, o něco později, na vánočním koncertě, byli zase rodiče hudebníků a tanečníků velmi mile překvapeni nádhernými výkony svých dětí. Ten hezký pocit a sváteční atmosféra, která na koncertě panovala, to nebylo jen vánočním stromečkem a celkovou výzdobou, to bylo svátečním pocitem v srdcích všech přítomných. A já bych si moc přála, aby nám ten hezký pocit, sounáležitost s druhými a hrdost nad tím, jak se máme krásně, hodně dlouho vydržel!