RDB hrálo v České Kamenici

Orchestr naší školy, Red Dwarf Band, byl pozván na Mezinárodní hudební festival do České Kamenice. A tak se v pátek 17. září RDB rozjel do Kamenice, aby předvedl, že i po náročném covidovém období se jeho kvalita nesnížila, a že má svým posluchačům stále co nabídnout. Festivalová přehlídka se konala na Náměstí Míru a náš orchestr se ocitl ve velmi zajímavé společnosti – spolu s ním účinkovaly orchestry Saxband ZUŠ Litvínov, Jazz Band Litvínov, Big band teplické konzervatoře, Big band ZUŠ Děčín a Big band konzervatoře Pardubice. A přestože to byl sychravý pátek, diváci si ho užívali, hudebníci také, takže bylo vlastně vše v pořádku a já doufám, že je to konečně taková kulturní vlaštovka, která nám zase umožní žít kulturně.