Koncert mezi obrazy

Klavírní oddělení jirkovské ZUŠ  zahájilo svou koncertní sezónu mezi obrazy v Galerii Jirkov. Návštěvníci, kteří si 22. listopadu přišli poslechnout účinkující Podzimního koncertu klavírního oddělení, zcela zaplnili výstavní prostor. Mohlo by se zdát, že koncert složený výhradně z klavírní hudby, bude poněkud jednotvárný. O tom, že to tak zdaleka není, měli příležitost se přesvědčit i posluchači pondělního koncertu. Klavír se opět ukázal jako nástroj nekonečných možností. V patnácti číslech programu zazněly skladby sólové i čtyřruční, díla od klasicismu až po současnost. Představili se žáci od přípravného ročníku až po studium pro dospělé. Zážitek z koncertu byl umocněn možností prohlédnout si výstavu obrazů, fotek a šperků Jany a Milana Tóthových. Děkujeme všem návštěvníkům za podporu a příznivce klavírní hry srdečně zveme na Vánoční klavírní koncert, který se uskuteční 9. prosince v 18 hod. v chomutovské kavárně Café Jacques.