Tel: (+420) 474 654 077

ZUŠ Jirkov

Konec školního roku 2017/2018

Dnes je poslední den školního roku 2017/2018. A jak jinak ho zakončit, než krásným připomenutím mnoha úspěchů naší školy – ne, nebojte se, nebudu je tady všechny vyjmenovávat. Ostatně můžete si listovat našimi webovými stránkami a tam se vše dočtete i si doplníte představu nad fotodokumentací. Já bych ráda několika fotkami připomněla ocenění dvou z našich žákyň vedením města. Eliška Rašková a Nicol Matějková byly v letošním roce oceněny za své velké úspěchy a poděkování se jim dostalo na radnici – Elišce a v řádném termínu pak na slavnostním vyhlášení na zámku Červený Hrádek – Nicol.

Takových bezva žáků máme, samozřejmě mnoho. A já se moc těším, že se s nimi zase budu setkávat v naší škole i ve školním roce 2018/2019 a přibudou i další talentovaní žáci. Hezké prázdniny!